Modern Village of İstanbul

20 yıldan beri peyzaj ve mimarlık alanında verdiğimiz hizmetlere konuklarımızın da yoğun ısrarıyla  Digma Modern Köy Konsepti’ni ekledik. Yıllardır keyif alarak yaptığımız şeyleri işimiz edindik. Şimdi de sizin için modern köy konseptiyle hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Doğanın içinde var olmayı seven herkesi çağırıyor, ailemizin bir parçası olarak sayıyoruz. Peki neler yapıyoruz?

25.000 m2 alan üzerine kurulu Digma’da  Steakhouse, Kahvaltı, Organizasyon ve Kır Düğünü ile 2017 yılından beri konuklarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Misafir ağırlamanın önemini çok iyi bilen bir aileden geldiğimiz için de neslin temsilcileri olarak bilgi ve birikimimizi konuklarımızla paylaşmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Digma’nın kökeni 20 yıldan beri peyzaj ve çevre düzenleme sektöründe yer alan ve bu alanda seçkin ve kaliteli hizmet anlayışıyla tanınan Digma Mimarlık’a dayanıyor. 

5.000 m2 etkinlik alanlarımız, 100 kişilik kapalı tiyatro düzeninde toplantı ve davet alanımız, 15 kişiye kadar özel olarak rezerve edilebilen localarımız, Zen Bahçemiz ve Seramız ile değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Tanıtım videomuzu izlemek için tıklayın...