Digma Modern Village of Istanbul'un kökeni, 20 yıldan beri peyzaj ve çevre düzenleme sektöründe yer alan ve bu alanda seçkin ve kaliteli hizmet anlayışı ile tanınan Digma Mimarlık’a dayanmaktadır. Bizi ziyaret eden müşterilerimize kurduğumuz dost sofralarının ününün günden güne artması ve bu sofralarda ikram ettiğimiz yöresel lezzetleri her geçen gün daha fazla insanın istemeye başlaması sonucunda "Neden bu lezzetleri daha fazla insanla buluşturmuyorsunuz?” sorusu sık sık dile getirilmeye başlanmıştır.

Biz de bunun üzerine Anadolu’nun dört bir köşesinden gelen bu lezzetleri daha fazla insanla buluşturmak üzere, hem doğayla iç içe olan, hem de modern olanakların hiç birinden taviz vermeyen bir mekân hayal ettik. Ve bu hayalimizin kapılarını Haziran 2017’de açtık.
Digma'da her yerde karşınıza çıkması muhtemel olan paketlenmiş ve katkı maddesi içeren gıdalar yok. Ama Anadolu'nun dört bir yanından gelen zengin yöresel lezzetler var.

Digma'da modern imkânların hiçbirinden taviz yok. Ama muhteşem, yemyeşil bir doğa var.

Digma'da kendi sofranızda bulundurmak istemeyeceğiniz hiçbir gıda yok. Ama kendinizi evinizin sofrasında gibi hissedeceğiniz bir sıcaklık ve misafirperverlik var.

Hayatın stresinden ve rutininden uzaklaşıp, bir nefes almak istiyorsanız, düşük standartlı mekânlardan sıkıldıysanız, kaçın Digma'ya gelin ve doğayla iç içe, harika bir gün geçirin.